Каталог товарів

Атлант розправив плечі (комплект із 3 книг у футлярі) -Айн Ренд

Виробник Наш Формат
text_sku 80599
Наявність: В наличии
Ціна
777 грн

Кількість: - +
   - АБО -   

Унікальний стиль Айн Ренд з року в рік знаходить тисячі прихильників у всіх куточках світу. Популярність видання не згасає вже майже шістдесят років. У світі на сьогодні продано понад 50млн примірників твору. Світовий бестселер «Атлант розправив плечі» українською мовою з’явився навесні цього року і вже за кілька місяців став бестселером. «Наш Формат» презентує нове видання – у твердій палітурці та в подарунковому футлярі. На 2016 рік видавництво «Наш Формат» готує до друку ще один фундаментальний твір Айн Ренд – «Джерело». Цей роман сама авторка позиціонує як пролог до «Атланту».

Тематика

Індивідуалізм, психологія творчості, приватна власність, великий бізнес.

Про книгу

«Атлант розправив плечі» – magnus opus Айн Ренд, який авторка писала впродовж 12 років, став її найгучнішим бестселером, одним із найвпливовіших художніх творів світової літератури. Згідно з даними опитування Бібліотеки Конгресу США, це друга після Біблії книга, яка змінила життя американських читачів. Три частини трилогії названі відповідно до основних законів логіки: «Несуперечність», «Або-або, «А є А».

Для кого книга

Для власників бізнесу, менеджерів і всіх вибагливих читачів.

Перчинка книги

«Атлант» Ренд не має чітких часових меж, ніби стоїть поза часом, як і події, що розгортаються на сторінках цієї книги: реалізм переплітається з містикою та науковою фантастикою, утопія з антиутопією, гротеск із романтизмом, філософія з політекономією. Бурхливі дискусії й обговорення фундаментальної трилогії, великої «політичної притчі» тривають від 1957 року, з дня першого видання. На ній виросли три покоління американців, мільйони «атлантів» розлетілися по всьому світу…

 

Назва
Атлант розправив плечі (комплект із 3 книг у футлярі)
Автори
Айн Ренд
Формат
60?90/16 (145x215 мм)
Перекладач
Софія Андрухович
ISBN
978-617-7279-35-7
Видавництво
Наш Формат
Мова видання
Українська
Кількість сторінок
1528
Вага
2000
Рік видання
2019
Обкладинка
Тверда